Kontakt os : +45 44 91 67 00 | mega@megatrade.dk

Megatrade Kina

Vi beskæftiger 10 medarbejdere på vores kontor i Shanghai. Alle medarbejdere
gør deres yderste for at finde de bedste produkter både til sourcing og lokal brug

Kontoret i Shanghai

RM206, Building 2, NO. 3599 Yuan Jiang Rd.  Min Hang, Shanghai  |  201109, P.R. China

Purchase
AJ Zhu

AJ Zhu

Purchase Assistant
Mail: purchase@megatrade.cn
Sales
Ally Zhang

Ally Zhang

Sales Assistant
Mail: sales@megatrade.cn
Purchase
Donny Cao

Donny Cao

Senior Purchaser
Mail: donny@megatrade.cn
Purchase
Emily Fang

Emily Fang

Senior Purchaser
Mail: emily@megatrade.cn
Sales
Jack Jiang

Jack Jiang

Domestic Technical Sales Manager
Mail: jack@megatrade.cn
Management
Morten Søegaard

Morten Søegaard

General Manager
Mail: morten@megatrade.cn
Support
Ping Fei

Ping Fei

Warehouse
Mail: warehouse@megatrade.cn
Support
Spella Weng

Spella Weng

Finance
Mail: spella@megatrade.cn
Purchase & Support
Sunny Wang

Sunny Wang

Office Manager & Order Control
Mail: Sunny@megatrade.cn
Sales
Zane Zhou

Zane Zhou

International Business Manager
Mail: zane@megatrade.cn