Megatrade Kina

Vi beskæftiger 8 medarbejdere på vores kontor i Shanghai. Alle medarbejdere
gør deres yderste for at finde de bedste produkter både til sourcing og lokal brug

Kontoret i Shanghai

RM206, Building 2, NO. 3599 Yuan Jiang Rd.  Min Hang, Shanghai  |  201109, P.R. China

Purchase
AJ Zhu

AJ Zhu

Purchase Assistant
E-Mail: purchase@megatrade.cn
Sales
Ally Zhang

Ally Zhang

Sales Assistant
E-Mail: sales@megatrade.cn
Purchase
Donny Cao

Donny Cao

Senior Purchaser
E-Mail: donny@megatrade.cn
Sales
Jack Jiang

Jack Jiang

Domestic Technical Sales Manager
E-Mail: jack@megatrade.cn
Management
Morten Søegaard

Morten Søegaard

General Manager
E-Mail: morten@megatrade.cn
Support
Ping Fei

Ping Fei

Warehouse
E-Mail: warehouse@megatrade.cn
Purchase & Support
Sunny Wang

Sunny Wang

Office Manager & Order Control
E-Mail: Sunny@megatrade.cn
Sales
Zane Zhou

Zane Zhou

International Business Manager
E-Mail: zane@megatrade.cn